Kruh a Scary Movie 3 aneb jakej jsem strašpytel

24. 10. 2009 | † 02. 11. 2009 | kód autora: HaQ

Zrovna předevčírem jsem se na internetu dívala na Kruh (horor) a včera na Scary Movie 3 (komedie-parodie na Kruh). Musím říct, že jedinej horor, kterej jsem předtím viděla, byl Nezvratný osud, což je spíš taková hororová komedie (umřít tak, aby mi výtah skřípnul hlavu mi připadá jako dost nereálná smrt), takže po shlédnutí Kruhu jsem byla dost vystrašená. 

Abych to dopsala...co vystrašená, málem jsem se z toho zbláznila. A to jsem to ani neviděla celý, protože tam, kde jsem tušila nějakou strašidelnou scénu jsem úplně ztlumila zvuk a okno s internetem minimalizovala (dala na lištu). Ale i bez těchhle scén byl ten film docela psycho :). Třeba když ta Anne dala tý Samaře pytel na hlavu a hodila jí do studny...nebo pokaždý  když se dívaly na tu kazetu...i když jsem to video viděla jenom v tom filmu, pořád jsem se bála, aby třeba nezazvonil telefon xD...takže jsem to nakonec ani nedokoukala...za prvé se mi na megavideu vyčerpal limit a za druhé bych to stejně vypla, protože to bylo asi už 10 minut před koncem a já se i tak dost bála.
                Zato Scary Movie 3-to bylo úplně jiný kafe. Pustila jsem si to hlavně proto, že jsem chtěla tak nějak zapomenout na ten Kruh...a taky jsem na to byla zvědavá. Holky ve škole říkaly, že je to fakt povedený, tak jsem to chtěla vidět, abych si taky udělala svůj názor. A musím říct, že měly pravdu. Bylo to fakt perfektní, smála jsem se skoro celou dobu...aby z toho mýho vyprávění a pění ód na tuhle parodii měl něco i ten, kdo jí neviděl, přidám pár hlášek z tohohle filmu:

Samara vylezla z televize, okapává si mokrý vlasy na podlahu, jde zabít Brendu.
Brenda:,,Cindy, ta mrcha mi zasvinila podlahu."

Rodiče Brendy dávají Cindy poslední Brendiny fotky:
Cindy: (vystrašeně) ,,Ale vždyť tam nic není!"
Rodiče Brendy:Musíš je otočit, zlato!"

Strašidelný hlas řekne Cindy v telefonu, že za 7 dní zemře.
Cindy se s ním začne hádat.

Cindy má rozhovor se svým malým synovcem Nathanem.
Cindy:,,Narodil ses. A potom ti maminka přestřihla pupeční šňůru.Tedy až na 2.pokus, na ten první ti ustřihla kus penisu.
Nath:,,Můj penis?"
Cindy:,,Ano. Přišili ti ho obráceně."
Nath:,,Tak proto čůrám nahoru."

Samara s Cindy stojí proti sobě. Samara chce Cindy zabít.
Cindy (ještě s tim svym klukem, ale nwm jak se jmenuje :D):,,Počkej. Vždyť nemusíš být zlá. Nemusíš zabíjet lidi. Třeba potřebuješ...maminku. Můžeme být rodina."
Samara (změní se z ošklivý ,,čarodejnice" na hezkou malou holku):,,Děkuji vám. Díky vaší lásce už nemusím zabíjet lidi."
Cindy:,,Vážně?"
Samara:,,Ne, dělám si prdel." (změní se zpátky)

...je jich tam ještě mnohem víc, jenom si nepamatuju všechny takhle z hlavy. Celý film si kdyžtak můžete pustit tady:

http://cinema-world.biz/readarticle3.php?article_id=15096

xoxo Lemonek :)

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.